| anonim_4396 a întrebat:

Pe Blogspot, poate sa imi stearga contul daca scriu si eu ceva despre acest site? Adica in loc de titlu imi pun poza de la TPU. Si scriu totul despre TPU, este o problema? Vreau informati si va rog sa ma ajutati pentru ca am mare nevoe. Voi declara raspunsul castigator.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe blogul personal poti sa scrii aproape tot ce vrei si daca scrii in legatura cu TPU nu incalci vreo regula, nici de pe Blogger si nici de pe TPU. Poti sa scrii orice, bineinteles sa fie adevarul si nu minciuni si nu patesti absolut nimic. Numai bine!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pe un blog personal poti scrie ce doresti.

| Hirako a răspuns:

Nu se va intampla nimic.Esti libera sa scrii orice pe blog, si multumim ca faci reclama site-ului.