| DanuțMarian43 a întrebat:

Pe ce data este black friday anul acesta?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe 13 noimebrie ar fi (in mare) dar depinde si pentru cine. Data oficiala ar fi vineri, 27 noiembrie (asa scrie pe Google tongue ). Insa fiecare magazin are black Friday-ul sau oficial. Emag, PC Garage si altele au chiar peste doua zile, pe 13 noiembrie.
Flanco de exemplu prezinta reduceri intre 23 octombrie si 30 noiembrie.

Dar pe 13 noiembrie ar fi data in care cele mai multe magazine din Romania reduc preturile.
Chiar pica intr-o vineri 13.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Mna... am raspuns ca fapt divers.
Cica "visul american" laughing

| Balalau95 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ma gandesc, daca vineri 13 bunker-ele vor fi la reduceri, sa te ascunzi de zombii care vor veni vineri 13 big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Balalau95):

Hmm, nu ar strica ceva actiune.

7 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Oficial vineri 13 noiembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri, 13

| Adrian5575 a răspuns:

In aceasta vineri, pe 13 noiembrie. Nu te astepta la reduceri foarte mari. E mai mult vrajeala.