| PDiana a întrebat:

Pe ce program se pot face versuri pentru un cantec (lyrics)?

Răspuns Câştigător
| XrazvanX a răspuns:

Exact. Eu fac lyric video cu Windows Movie Maker si Photoscape. Ideea e ca pentru fiecare vers trebuie sa faci o imagine in photoscape, apoi sa o pui in Windows Movie Maker. Am cateva pe canalul meu (zorstyk). Daca doresti fac un tutorial, numai spune-mi.

| PDiana explică (pentru XrazvanX):

Multumesc,si chiar te rog sa faci un tutorial. Macar sa stiu cam cum sa ma orientez.

2 răspunsuri:
| LazyKatZ a răspuns:

Windows Movie Maker (pe care il gasesti in PC si e tare usor de folosit) sau daca vrei sa arate totul mai "smecher" poti folosi Sony Vegas.