| colybeatrice a întrebat:

Pe ce site pot gasi notele de la evaluarea nationala 2011? sunt curioasa sa vad ce note am luat...ca am inteles ca azi le afiseaza pe net si maine la scolii

Răspuns Câştigător
| tina987ro a răspuns:

Le poti gasi pe edu.ro, dar ma indoiesc ca vor aparea intai pe site. Inceaca la scoala maine dupa 12. Rezultatele la admitere vor aparea pe site intai fiindca admiterea e computerizata. Iti zic fiindca am facut parte din comisie happy Succes!

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Maine la scola si luni pe net.

| Azazel_2358 a răspuns:

Www.edu.ro dar nu se dau azi se dau maine seara pe site...iar se afiseaza si la scoala unde esti(noua ne-a zis sa venim vineri dupa 12:00)

| continutfragil a răspuns:

Afisarea primelor rezultate este programata vineri, 24 iunie (pana la ora 14.00

| ElyK20 a răspuns:

Ma mira intrebarea ta!
Am cautat si eu pe net, dar n-am dat peste nimic asemanator. Rezulatatelese vor afisa maine la centrele de examen.

| Razvan28 a răspuns:

Deci astazi nu se afieseaza nimic?

| Miruuuuu a răspuns:

Pe net se vor afisa din noaptea asta-spre dimineata. Dar nu o sa reusesti sa iti vezi nota.Serverul e foarte incarcat si mai sunt o gramada de elevi care incearca sa isi afle nota. Printre care si eu.
Deci, cel mai bine le vezi la scoala.
Pa, paaa!