| LisaJulie a întrebat:

Pe Quora dacă nu răspunzi la întrebări exista posibilitatea sa îți fie respinse la un moment dat și sa nu nu mai fie publicate? Quora este doar în engleza?

4 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Pai si pe TPU se sterg intrebari si raspunsuri. Mai ales daca te numesti cinic, lupica, gabbico, don gogu si altii care nu sunt suficient de woke.

| doctorandus a răspuns:

Nu esti obligata sa raspunzi la intrebari. Eu pe Quora particip in limba engleza, franceza si olandeza.

| LisaJulie explică (pentru Cinic):

Cine ți lea șters?

| FreddieM a răspuns:

Quora e disponibila în 24 de limbi, dar romana din păcate lipsește. Nu pricep prima parte a întrebării, cum să-ți fie respinse și nepublicate răspunsurile la care nu raspunzi?
PS:dacă ești curioasa despre opinii și moduri de gândire, de ex din Japonia, fa ca mine, traduci pe translator argumentul interesat, îl postezi și când îți vor apărea paginile în japoneza, faci translate pe browser. E altă lume, o să vezi.
Cheers