| seNNN a întrebat:

Pe triburile dupa ce am cucerit un sat, am vazut ca trupele imi raman tot in satul care l-am luat ce trebuie sa fac ca sa le iau inapoi?

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

La ce joc?

| MariaChrii a răspuns:

Te duci la piata centrala din satul in care ai dat atacul si dai trupe apoi daoi cheama innapoi (dupa ce sp ce trupe vrei sa se intoarca)

| snoopy a răspuns:

Salut asa se intampla dupa ce il cuceresti raman acolo pentru a til proteja daca cumva mai este atac de vreun player. nu ai nevoie de partener pe cont pot sa te ajut eu am jucat 3 ani juma