| BoogdanN a întrebat:

Pe un site de shoping online(PC garage) erau categoriile de laptopuri:gaming,home,multimedia si buisness, as vrea sa stiu la ce se refera home si multimedia.

Răspuns Câştigător
| valeriangarleanu a răspuns:

Laptop home este cel cu putina memorie cam de 9gb pe diskul c si 36gb diskul d iar multimedia este cel pe care poti sa downloadezi doar muzica filme si desene animate eu iti recomand laptop bussines are memorie de 60gb diskul c si 250gb diskul d

bafta!