| Mark2012012 a întrebat:

Pentru a absolvi (a-ti lua) licenta la facultate, stiu ca (sustii) prezinti o tema de licenta, dar cand absolvi master-ul cum se procedeaza? Aceasta informatie imi este necesara pentru crearea unui scenariu de film.

1 răspuns:
| diaac a răspuns:

Exact la fel, iti sustii disertatia ca sa iti iei masteratul. De fapt la licenta eu si alti colegi de pe la alte facultati am dat si examen, dar masteratul se incheie neaparat cu disertatie. Succes!