| FunKesha a întrebat:

>~Pentru ca azi este 25.12.2010(sa fiu mai clara Craciunul! Voi ce ati primit sub brad? >~

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Haine: o geaca galbena, un fular cu gri sh galbenlove struck, un trening, o helanca mov, o rochita neagra supeerbalove struck, un jerseu roz cu mov[in dungi], o bluzia de la Takko, roz cu floricele galbene si portocalii[ de vara], dulciuri, o pereche de pantofi, 2 mil bani ca$hbig grin, o pusculita in forma de buburuza [ ador buburuzele], un set de bratari din metal, cu div modele si o agenda cu looney tuneslove struck

tu?

10 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Eu una nu am primit nimic, dar mama mi-a inmanat personal 150leibig grin.

| Oxanna a răspuns:

Aa da...am uitat, niste papuci de casa cu inimioarebig grin

| Jko4r a răspuns:

Un laptop Asus. Craciun Fericit!

| geo16 a răspuns:

O masinuță și un lego.
Glumesc...
Am primit haine happy

| rvdogaru a răspuns:

Mai exact eu nu am bradlaughingba da dar e impachetat in folie de plastic(e artificial)si nu am nici loc unde sa-l punrolling on the flooram primit o rama foto si niste hainute:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi uh prima si zic si eu dupha aiatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multetongue

| qMisaki a răspuns:

Eu am primit ( dar te rog, nu te speria! parintii mei sunt ff bogati!) : o chiatra, niste haine cwll ( cool ), niste reviste super tari, un dvd portabil, niste cd -uri, un telefon nou iphone si cam atat!

| BackAgainToTPU a răspuns:

IPod touch 4g big grin

| DyTz@ a răspuns:

Un ursuletz, un papagal multe haine o pereche de papuci de casa si un tricou personalizat. tu?