| εїз Ir εїз a întrebat:

Pentru cei care se uita la "Manana Es Para Siempre":Gonzalo Elizalde e fratele geaman a lui "Artemio bravo" sau ce legatura au ca toti zic ca seamana perfect, doar ca au alta frizura? Ca la wikipedia scrie numele adevarat al acotorului, apoi Gonzalo Elizalde/Artemio Bravo si apoi o cruce.Nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| anyka18 a răspuns:

Actorul care joaca aceste 2 personaje se numeste Rogelio Guerra, Gonzalo Elizalde este sotul Barbarei si mama Fernandei(mama vitrega) iar Artemio Bravo este fratele vitreg al lui Gonzalo Elizalde si este tatal Aurorei. Sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Sincer nu stiu ce inseamna! dar cred ca Artemio Brovo e elizalde Gonzolo caci cand liliana a spus... Tata... El a incremenit si ia curs lacrime cred ca Artemio e elizalde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Artemio Bravo este fratele vitreg al lui Gonzalo iar faptul ca pe wikipedia este o cruce in dreptul numelui, ea iti indica cine moare sau cine a murit in film. Sper ca ai inteles!