| Georgii a întrebat:

Pentru cei care se uita la Nora pentru mama:
De ce nu mai este prezentatoare Gabriela? Am vazut ca lipseste de la cateva emisiuni. E cam >penibil.:"
Mersiilove struck
Funda!

Răspuns Câştigător
| Nevermindd a răspuns:

Ea vrea să se liniştească şi să facă un copil, după trei ani de căsnicie cu Marcel Toader."Eu mă gândesc să mă retrag. Din câte ştiu eu, Kanal D doreşte să continue "Noră pentru mama". Spun acum că am să fac pasul ăsta, dar nu sunt hotărâtă 100 %. Ne dorim foarte mult un copil. În condiţiile în care avem foarte multă treabă şi suntem stresaţi, lucrurile nu se întâmplă aşa uşor. Nici noi nu mai suntem tinerei...
http://www.newsmonster.ro/......esc-foarte

3 răspunsuri:
| SsAa a răspuns:

Buna eu nu mai uit dar stiu cain ultimul timp nu mai prezinta Gabriela ...Defapt femeia aia noua o inlocuieste pentru cateva zile cine stie are o problema e racita sau ceva... FUNDA?

| Marco14 a răspuns:

Stii,ca are un sot.si vrea si u copil! foarte mult!~!

| Nevermindd a răspuns:

Defapt...La inceputul emisiuni de luni, Mirela a spus ca ii va tine locur Gabrielei doar saptamana asta.

http://norapentrumama.kanald.ro/Editii/2011-04-04-dimineata/