| simoSTAR a întrebat:

Pentru cei care sunt la spiru si au cont pe site...cine imi spune cum pot afla cate restante am si la ce materii?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai ca nu pricep. TU nu stii cate restante ai TU si nici la ce? Stii macar adresa facultatii?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cum sa nu stii cate restante ai si la ce materii?

| simoSTAR explică:

Fratilor in pnm... daca nu suntem pe aceeai lungime de unda, vedeti-va de treaba voastra.si pentru cultura voastra generala, vreau sa aflu pentru altcineva.in fine.pentru cei crispati stati in banca voastra

| ady2607 a răspuns:

Eh ma baieti si fete, ni se dovedeste inca o data cat de mare este nivelul de implicare la facultatea asta... Spiru.