| TiMan a întrebat:

Pentru un administrator TPU: ce pot sa fac, ca nu imi apare mail-ul de confirmare in casuta. Am incercat sa-l retrimit de 3 ori pe zi de cand mi-am facut cont si degeaba...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inteleg la ce casuta te referi si ce sa retrimiti, nu asa trebuia facuta confirmarea. In ziua cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit un mesaj, in contul tau de email indicat(se poate sa fi ajuns si in Trash), prin care ti se cerea sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat din mesaj. Daca nu ai facut asta atunci, cauta mesajul respectiv in contul tau, deschide-l si da clic in locul indicat. Si daca vrei sa te adresezi administratorului atunci trebuie sa-i scrii un mesaj din CONTACT. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Scrie la un admin: raluca. diaconu@tree.ro.

| TiMan explică:

Am gsit in cele din urma, multumesc!