| omuleatza a întrebat:

Pentru utilizatorii de google chrome, stiti ca apare sus daca vreau sa traduc la fiecare pagina, si din greseala am dat ca nu vreau traducerea niciodata, acum cum fac sa o pun la loc, la optiuni scrie doare "doresc sa mi se ofere posibilitatea de a traduce" si e bifat dar tot nu apare

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca nu merge -options -under the hood si translate. atunci reinstaleaza browserul si o sa mearga!

| mihai_1207 a răspuns:

In dreapta sus apesi pe cheita aia (sub x) care te duce la options. selectezi tab-ul 'under the hood' - > pe la mijlocul paginii scrie 'Translate' si e o bifa langa care scrie 'Offer to translate pages that aren't in a language I read'. bifeaza casuta cu pricina si gata! succes!

| littleladybug a răspuns:

Reinstaleaza google chomewinking