| anonim_4396 a întrebat:

Persoana care am sters-o din lista de mesenger si acum se afla la address book... ma poate vedea cand sunt online?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca nu i-ai dat ignore te poate vedea.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Te poate vedea.Trebuie sa ii dai ignore.

| RainboyDash a răspuns:

Da te poate vedea, nu il poti face sa te vada decat doar dupa ce ii dai ignore

| LolaLollita a răspuns:

Atata timp cat persoana respectiva inca te are in lista, iar tu nu i-ai dat ignore, poate sa vada cand esti online.

| moneantonella a răspuns:

Nu deoarece l-ai sters

| Ivonaa a răspuns:

Nu poate doar în cazul în care înainte să ștergi persoana respectivă din listă o aveai ca invisibil pentru totdeauna.

| DjIulyanB a răspuns:

Da, acea persoana te vede online chiar din momentul din care ai scos-o de la ignor.
Ca sa nu te mai vada cand o scoti de la ignor, deschizi fereastra in care conversezi cu ea, dai action peurma contact option iar apoi te duci la stealth setting si bifezi appear permanently offline. iar apoi o poti sterge si din address book