| Maya_8462 a întrebat:

Plss VReau sa imi fac o adresa de mess da nu stiu cum
Care ma ajuta?
Dau fundita la primul raspuns
Va b3scK
Merci la toti oricum [:*]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - creeaza un ID nou - completeaza campurile cu datele tale https://na.edit.yahoo.com/......gistration
Bafta!

5 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci pentru a iti inregistra un nou ID pe Yahoo este sa completezi urmatorul formular: https://na.edit.yahoo.com/registration

Succes!winking

| express11 a răspuns:

Intra pe google,yahoo messenger,new account, faci profil, ok!

| Maya_8462 explică:

Stiu cum dar nu am nici o idee cum sa fie de exemplu al meu e...
Dar vreau altul

| Derii12 a răspuns:

Cum sa faci o add de mess...
1.Deschizi Yahoo! Messenger.
2. Jos acolo scrie,, Get a new Yahoo! ID...
3.Iti scrii numele la name, genul, ziua de nastere.
4. Apoi iti scrii o add pe care vrei ex.:Lily_sweet@yahoo.com
5.Apoi parola ex.: 123lily456sweet789
6.Iti mai scrii odata parola
7.La Alternate Email (optional)...
8.Iti selectezi ce intrebari vrei si raspunsul (2)
9.Scrii codul ce ti-l arata.
10. Apesi pe Create My Account.
Sper sa fie de ajutor...

| mihaiulik a răspuns:

Buna.intri pe yahoo messenger.in partea de jos a ferestrei gasesti get a new yahoo id.dai clik.iti v.a deschide o fereastra de internet.completezi formularul. apoi dai clik create my account. sper sa iti foloseasca.pup:*