| Marry1227 a întrebat:

Pont Pariuri Sportive : Wolsburg -Bayern Mc 100% 1pauza 2 final

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

Mai ai si alte ponturi? care este rata ta de succes? pune o poza cu niste bilete castigate de tine dar din astea grele gen 15-16 evenimente pe un bilet, sau daca poti pune o poza cu castigurile tale din contul online ca sa stim cat de serios esti. mai am si eu un pont: Manchester Utd Leicester, conduce manchester la pauza cu 3 goluri diferenta iar la final bate leicester cu 3-7 poti sa incerci si scor corect 3-7