| DOudy a întrebat:

Pot depozita bani printr un ATM la BRD?

Răspuns Câştigător
| Alex244 a răspuns:

Da, în interiorul băncilor, se găsesc atm-uri care îți și depun bani în cont, selectezi depunere numerar, și introduci cât ai selectat...

| DOudy explică (pentru Alex244):

Sunt sume fixe, sau pot depune cat vreau?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai prin robotii din interiorul bancii. Nu au ATM-uri (bancomate cum se zice popular) cu incarcare cont. Cred ca doar ING au si Raiffeisen.

| Bondarel99 a răspuns:

Doar dacă acela are și opțiunea de a depune bani, de regula astea se găsesc numai in interiorul băncilor, iar in loc de retragere selectezi depunere numerar și introduci bancnotele. Eu le folosesc pe cele de la ING, și BRD trebuie sa aibă.

| Violleta2022 a răspuns:

NU!
Banii se pot depozita in contul respectiv in 2 moduri:
1. in fata ghiseului, la banca respectiva sau de la o alta banca, prin Oridn de Plata.
2. Online, de la un cont bancar la altul

De la ATM doar se scot bani, nu se pot si depune!

| EduardComan a răspuns (pentru Violleta2022):

Se pot depune, daca nu ai văzut tu nu înseamnă că nu există!

| Violleta2022 a răspuns (pentru EduardComan):

Vezi ca ai raspuns cu o intarziere de 1 an si 2 luni!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la atm nu, dar au ei un robotel in unele sucursale care iti permite si depunere de bani