| Iunix a întrebat:

Pot face două facultăți în același timp? Informatică economică cu învățământ la distanță ( ID ) la ASE și Finanțe și bănci la IF ( program de zi, normal ), într-o altă facultate, nu la ASE.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti face, bineinteles daca reusesti la admitere si te poti pregati in conditii acceptabile pentru ambele.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este chiar indicat; o sa primesti 12% in plus la salariu atunci cand vei munci la M'c Donald'swinking laughing