| Biianca81215 a întrebat:

Pot gasi un utilizator TPU? Unde il pot cauta?

Funda +Vot = happy

Urgent
Hai merci

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

Pai...ai deasupra paginii scris "Prima Pagina" | "Discuta Live!" | "Comunitate" |...

Dai la "Comunitate" iar la pagina deschisa ai "CAUTA" acolo scrii numele utilizatorului pe care il cauti si apesi pe "Cauta".Si o sa gaseasca utilizatorul.

Cam atat.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apesi la comunitatea si acolo sus pune cauta utilizator.

| alintush15 a răspuns:

Din cite stiu eu nu poti din pacate__(((___dar este o solutie asa am facut eu cu prietena mea__spre ex__pui o intrebare tu si ii spui ei la ce categorie si el(ea)__intra in acea categorie si sunt intrebari recente si acolo va vedea intrebarea ta si te va adauga___sper ca ti-am fost de folos__

| さいゆき a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri
scrie numele userului in dreptul "Pozitie Clasament" si apoi cauta.

| Banană_1656 a răspuns:

Dai sus la Comunitatea si scrii utilizatorul dorit.

| cristi2531 a răspuns:

Ii dai pe o intrebare si scrie sus comunitate ii dai pe comunitate si bagi numele utilizatorului in dreapta si dupa aceea ii dai cauta si asta e tot. Sper ca te-am ajutat

| unCalutz a răspuns:

Click aici http://www.tpu.ro/useri si scrii numele utilizatorului la al 2-a CAUTA.

Succes!

| PetruDolhescu a răspuns:

Uite aici http://www.tpu.ro/useri. Si scrii numele utilizatorului pe care il cauti in a doua casuta de cautare(cea de mai jos)

| alintush15 a răspuns:

Aici din cite stiu nu este posibil__un sfat ar fi ca unu din voi sa scrie o intrebare si sa-ti spuna tie categoria_____tu intri si acolo sunt intrebari recente si il adaugi in prieteni__succes sper ca ti-am fost de folos__funda?

neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si in a doua casuta de cautare scrie numele usher-ului si clik pe ''cauta'' http://www.tpu.ro/useri Sunt 2 casute de cautare : una pentru intrebari si una pentru usheri!

| MyLife a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri

aici cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la comunitatea( http://www.tpu.ro/useri ),scrie numele utilizatorului respectiv in casuta de deasupra utilizatorilor suspendati,enter si-l vei gasi.In cazul in care utilizatorul respectiv are mai putin de 4 caractere in nume,mai adauga 1,2 sau 3 astfel de caractere: \ dupa numele sau si-l vei gasi si pe acel utilizator.Spre exemplu: Aaa\ ,Aa\\ ,A\\\ (numele trebuie sa aiba minimum 4 caractere,altfel nu vei gasi utilizatorul respectiv).