| derbedei a întrebat:

Pot sa continui scoala la ara frecventa am 10 clasa si vreau sa o continui?

Răspuns Câştigător
| inasweet a răspuns:

DA! se poate
am o pritena care s-a inscris pentru clasa a 9-a. la anul cand incepe scoala, meri si te inscrii.
ai nevoie de dipoma de 8 clase, foaia matricola( originala), o adeverinat care sa demonstreze ultimul an absolvit si copii dupa toate si dupa buletin

1 răspuns:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Din cate stiu eu doar cei de la mecanica/comert isi pot continua studiile la fara frecventa.Cel mai bine ar fi sa intrebi la secretariatul liceului, sunt sigura ca te vor ajuta si iti vor da un raspuns concret.