| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa intru la liceul militar daca am ochelari?straight face Va rog spuneti-mihappy

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Din cate stiu, nu deoarece trebuie sa fi sanatos si sa nu ai defecte fizice, psihice etc...

Succes!

| DJDumy a răspuns:

Eu stiu ca nu

| Adriuka a răspuns:

Deci, ai sanse! mari, daca nu ai dioptrii mari. eu sunt in clasa a 8, si ieri m-am dus la spitalul militar din sibiu, unde mi-au facut niste teste. ei am un barem, iar daca dioptriile tale, adunate, sunt mai mari de -2, nu te primesc. din pacate nici eu nu am fost primita, deoarece dioptriile mele adunate au dat -3.75 crying deci cam asa sta treaba