| Meli34 a întrebat:

Pot sa sterg un comentariu pe facebook? Cum? Repede va implor.

Răspuns Câştigător
| LoveYou_6409 a răspuns:

Pai, daca este pe profilul tau, sau la o poza de a ta, ai un "x" langa commentariu si apesi pe el ca sa-l stergihappy. Daca e la altcineva pe profil, trebuie sa-l rogi pe el sa-l steargahappy. Fundaa?batting eyelashes

15 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Cand dai cu mouse-ul peste Comment iti apare un X (daca ii comentu tau) si daca dai click pe el o sa poti sa-l stergi big grin Sper ca am fost de folos.

| andreiuuutza a răspuns:

Acolo unde este fereastra mica cu comentariul pe care vrei sa-l stergi, apare undeva in dreapta sus un x, dai click pe el si stergi comentariul.

| Camyyy_5609 a răspuns:

Simplu dai la poza unde ai comentariu si in dreapta la comentariu este un X dai pe el si se sterge:X Funda plzz:X

| ToxicDump a răspuns:

Apasa pe X de la sfarsit!

| Miki_9341 a răspuns:

Daaaa vezi ca ai unde se termina comentariul un x apesi pe el apoi ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe X care se afla inn dreptul comentariului

| Ssya a răspuns:

Dai click in coltsul din stanga comentariului ( dreapta ta ) unde e " x "...si atat...

| Iheartshoes a răspuns:

In dreptul comentariului, in dreapta iti apare un x si apesi pe el si gata.
Bafta!

| Asdfghjklove69 a răspuns:

In partea dreapta a comentariului gasesti un X.Da-i click pe el si o sa iti apara ceva de genu"Esti sigur/a ca vrei sa stergi acest comentariu?" sa-i Ok, sau Accept. big grin Funda?

| ellaella13 a răspuns:

Da se poate.langa comentariu, in partea dreapta e un X; dai click pe el si dai sterge, FUNDA?big grin

| Gabi_2651 a răspuns:

Buna, in dreapta comentariului ai un''x'' dai click pe el, si asta e tot happy

| PetLover a răspuns:

Da vezi ca in dreapta sus a comentariului este un X care apare doar atunci cand pui mausul pe elbig grin sper ca te-am ajutat;

| Bibiii97 a răspuns:

Apesi "x" pe acel comentariu si dp te intreaba daca esti sigura ca vrei sa il stergi si zici ca da si gata.

| PanaiteCostel a răspuns:

Pot șterge un comentariu la o postare Facebook