| GabiCh93 a întrebat:

Poti sa stergi o intrebare de a ta pe TPU dupa ce ai ales raspunsul castigator?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu se poate decât dacă îi trimiţi un mesaj privat Ralucăi(adminul site'ului) sau trimiţi un mesaj acolo sus la contact si le explici motivul pentru care ai vrea să'ţi fie ştearsă happy

5 răspunsuri:
| CC7 a răspuns:

Nu. Raspuns final. big grin

| Alexandra. a răspuns:

Nu, nu poti. Cel putin asa cred eu, dar ar trebui sa o contactezi pe Raluca, sefa site-ului. Incearca la CONTACT.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate prin mesaj la contact in care pui link-ul intrebarii si o rogi pe Raluca sa ti-o stearga.Si nu conteaza daca ai selectat sau nu raspunsul castigatorwinking.

| Marian™® a răspuns:

In nici un caz pai lui ila ii se sterge o medalie dintr-o datalaughing sa fim seriosi acum nu poti sa faci asa ceva!

| AcDc4ever a răspuns:

Da desigur