| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa te curentezi

16 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Tot ce e posibil!laughing

| malecsia a răspuns:

... daca bagi degetele in priza? daca le bagi in nas putine sanse... poate de la energia statica thinking

| jani a răspuns:

Baga degetele in priza... te vei convinge mai mult ca sigur...sa ne scrii si noua cum a fost

| psiholoaga a răspuns:

Daca vreau cu adevarat...

| Zoombe3 a răspuns:

Nu pot rolling on the floor ca am degetele mai groase decat gaura prizei rolling on the floor

| anonim a răspuns:

Sa inteleg ca este o intrebare, sau un enunt? cum trebuie sa comentam?

regis
| regis a răspuns:

Pot, mah, pot, dar uite nu vreau!

| kh1ss a răspuns:

Da tu poti? incearca si ne pov dupa aia tongue

eileen
| eileen a răspuns:

Daca bagi un cui in priza da. Sau daca te joci cu firele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu da, aproape zilnic. bun la reumatism.cura recomandata de medicul de familie. dar ai grija la doza, over-doza te scoate din uz.

| nicky a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bate cuie-n priza si vezi ce iese rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o ciktrice la mana sa dovedesc ca poti sa te curentezi si inca rau, un fir 380v care mi-a lasat o gaura pan' la os cand aveam 6 ani ametit d'abia ajunsesem aksa dar n-a curs un strop de sange, curentul cica kuterizeaza ranawhew!

| mariaagabriella a răspuns:

Baga degetele in priza dar sa fii ud pe maini
tot ce e posibil!