| boy95boy a întrebat:

Problema este urmatoarea:
Sa zicem ca am lucrare la istorie si eu(baiat costiincios)mi-am facut lucrarea acasa.
Cum fac sa schimb lucrarea de 4 pe care am scris-o la ora cu lucrare de 10 pe care am scris-o acasa fara sa ma vada profesorul.happy
Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Houselaurie a răspuns:

Pai in primul rand sa ai noroc sa iti dea subiectul care l-ai scris tu. si o pui in ghiozdan unde stii tu intre 2 carti si mai spre sf, cand nu se uita o pui aia facuta de tine, si cealalta o pui in ghiozdan, si eu am maine test la isto laughing.
da am invatat cat de cat.

5 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Probabil stie ca esti habarnist si se prinde happy
Dar daca totusi vrei, fa-ti un suport pe interiorul bancii, destul de apropiat de banca incat sa nu se vada dar cat sa poti pune si lua o foaie usor. Pui lucrarea buna acolo si cand nu se uita, faci repede schimbu. Daca deja ai dat lucrarea si vrei sa o schimbi, esti prost happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sti subietul tot ce-ti da? sau ai scris tu ce nu ai stiut?
mai inteleg daca iti dadea ca o poezie si sa fi stiut dinainte ce iti dadea asa dar nu e greu te prefaci ca ai foaia pregatita pe masa intoarsa cu cealalta parte si te prefaci ca scrii in timp ce ea e gatalaughing simplu

| Andreea1119 a răspuns:

Destul de simplu...cand va aduce testele si vi le da te faci ca o scapi pe jos in asa fel incat sa nu observe ce faci tu acolo jos si intre timp schimbi lucrarile, sau il poti ruga pe un coleg sa ii distraga atentia pana schimbi tu lucrarile, totul e sa te misti foarte repede sa nu isi dea seama ce faci tu de fapt, si ai putea sa mai scazi din 10'le acela sa nu se prinda.

| AndreyAndrew a răspuns:

Scrii tot ce poti din lectii si cand se termina ora scoti foaia ai cu ce ai scris din banca dar, repede si tai sau stergi raspunsurile care nu au intrebari!

| SuperLoveangel94 a răspuns:

Sa nu scrii totul...