| gabi11000 a întrebat:

Puneti-mi si mie va rog cum se numeste melodia de inceput care e si la sfarsitul piesei "donel suflet de ţigan" va rog cine da si un link e tot mai bine, primiti funda big grin

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Muzica ii apartine lui Dan Dimitriu, special compusa pentru aceasta drama muzicala. Nu este un "single", deci, nu are un titlu anume, si este inspirat din folclorul tiganesc.
http://despretigani.blogspot.cz/2010/06/donel-suflet-de-tigan.html

| gabi11000 explică:

Dati-mi un link va rog unde e melodia

| gabi11000 explică:

Dati-mi si mie un link unde e melodia aia