| Diana498 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva? Am un CD si pe el trebuie sa pun doua melodii... si cand dau paste la melodii imi da :"Cannot copy... You cannot copy or move files over to this CD-ROM". Ce sa fac? Asa mi se intampla si cu cititorul de card de memorie. crying Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Pai trebuie sa le pui cu nero : make data cd, add files.next next finish(eventual pui la viteza 24x ) tongue

| Deyuutss a răspuns:

Pai nu copiezi melodiile si le pui p cdlaughing)...Trebuie sa faci cd-ul cu nero.tongue