| Denisse14 a întrebat:

RASPUNS URGENT! FUNDA! Va rog spuneti-mi cum sa adaug un produs la o comanda deja facuta (mentionez ca -virgula-comanda este retinuta). Va rog am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Suna-i si spune-le sa-ti mai factureze si acel produs si apoi sa-l trimita cu acelasi colet!

3 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Suni la firma sau le trimiti un e-mail si le spui sa iti trimita si acel produs impreuna cu restul comenzii. Bafta!

| Denisse14 explică:

Stati sa va spun mai pe indelete:am inarziat cu o comanda si am platit-o ieri si azi m-au sunat si mi-au spus ca totul e ok dar ca mi-au retinut comanda pe care am dat-o cel mai recent si mi-au spus ca am facut doar de 90 lei si ca sa mai adaug eu 20 lei( adica inca un produs) la comanda asta cea mai recenta ca sa am discount si am gasit ceva si vreau sa-l adaug la comanda asta si nu stiu cum. Daca nu-mi spune nimeni cum nu-i nici o problema o sun pe lidera mea si gata dar eu v-am intrebat pe voi crezand ca stiti cumbig grin.

| Denisse14 explică:

A da si ma refer la AVON.