| justme2226 a întrebat:

Recent am depășit ziua de plată a abonamentului la telefon. Trebuia până pe 26 aprilie, dar am platit.o pe 27 aprile. Când formez *100# și dau la ramura factură/ informaţii factură îmi zice că am de plătit aceeași factură și scadenţa e până pe 26 aprilie. Nu știu ce să fac. Doar am platit.o.

Răspuns Câştigător
| Lorenzo1 a răspuns:

Poate nu s-a inregistrat plata ultimei facturi.Mai asteapta 1-2 zile

2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Nu te obosi, Urmatoarea factura o sa-ti vina corect, e o problema de transfer de fonduri si actualizare date.

| justme2226 explică (pentru Krax256):

M-am speriat la început sinceră să fiu.