| Dragos11932 a întrebat:

Recent am primit cadou o tastatura Logitech G19 si nu pot sa intru pe Youtube cu ea. Careva niste sfaturi? P.S. am ultimul driver instalat( Logitech Gaming Software Version 8.90.117)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce treaba are tastatura cu navigarea pe Youtube? Intra pe Google si apoi pe Youtube.

| tpuuser999 a răspuns:

Tastatura este destul de veche din cate inteleg (2009), asa ca este posibil sa nu mai inteleaga protocolul video folosit acum de Youtube, daca incerci sa intri din widgetul de pe ea si nu sa trimiti video de pe calculator.

Daca vrei sa trimiti video de pe calculator, inclusiv Youtube, poti sa incerci din VLC: https://forum.videolan.org/viewtopic.php?t=116640

| WxRo a răspuns:

Esti primul om care intra pe Youtube cu tastatura ...cum dracu vine asta?happy