| ade_2776 a întrebat:

Repede. urgent. un nume de facebook.care sa contina ceva cu nume adelina. funditzzzzaabig grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| LittleMilka a răspuns:

Uite 3 idei :d
-Ade Lina
-Ade A
-Adelina A

| denis112 a răspuns:

Cel mai bine e sa pui numele tau intreg sau o parte din elhappy

| Diiiaaa a răspuns:

Majoritatea persoanelor de pe facebook isi pun numele lor + nume familie.

Sau ai putea incerca Adellina+nume familie

Sau Adellina Adee

Cam atat imi vine acum in minte

Insa incearca combinatii gen numele tau + o prescurtate de la numele tau

Sper ca te-am ajutat:*

| UsSerName a răspuns:

Nu mai bine ai scrie Adelina pe facebook la serch si ar aparea sute de adeline? sau vrei sa-ti faci tu facebook si nu sti ce nume sa pui

| Дηdu a răspuns:

Adeee.Lina
-Anile.eedA (CITESTE INVERS)
Adeeee Băăăă
sau prenumele tau + num de fam
funda?big grin

| Chryssuu a răspuns:

Salut... pai uiteehappy
- AdelinutZaa
-AdelinaSiAtat.
-Adelinaa Smilee
-дde₤ina
Sper ca ti-am dat cateva ideii destul de bunicele...Imi dai Fundaa te roggpuppy dog eyespuppy dog eyes

| oAntiidot a răspuns:

Buna! Am eu cateva idei:
-Ade l Ina
-! nn@
-Ade L! nn@ + numele de familie
-Ade_eeu
-Ade Bhaa
-@dEl! n@ Ade
sper ca ti-am fost de ajutor... funda plzzZZ?