| Ady00pk a întrebat:

Rog sa raspunda doar cei care cunosc in domeniu.As dori sa stiu care sunt metodele in a participa la un concurs de culturism(juniori)? Stiu data in care se v-a tine(27-29 Iunie 2011). Am inteles de pe site-ul oficial asta:
Conditii de participare:
Pot participa toti sportivii legitimati cu viza anuala juniori (100 lei) si masters (120 lei); precum si viza medicala la zi (fie pe carnet, fie cu adeverinta).
Cum si de unde pot obtine aceste legitimatii si vize? mentionez ca concursul se v-a tine in alt oras fata de cel in care locuiesc asa ca cazarea la hotel va fi necesarahappy
In principal as vrea sa stiu etapele pentru a participa happy trebuie sa ma inscriu si altundeva in afara de concurs? trebuie sa apartin unui grup sportiv? Va rog lamuritimahappy

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Nu