| grigor3 a întrebat:

S-a demonstrat stiintific ca nu exista extraterestrii?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu s-a demonstrat nimic. Ipotezele sunt ca exista extraterestrii.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca nu s-a demonstrat si nici nu o sa se demonstreze pentru ca nu se poate sa nu existe.

| Nemessys a răspuns:

E imposibil sa fim singuri in univers.

| TheArchitect218 a răspuns:

Nu se poate niciodată demonstra contrariul unui lucru, că doar n-am explorat tot universul. Poate să existe orice.

| AylinBrc a răspuns:

Nu, încă nu s-a demonstrat nimic. Într-adevăr unii oamenii zic că nu există, alții că există, dar încă nu s-a demonstrat nimic.

| zorro3691 a răspuns:

Nu s-a demonstrat