| -TattO- a întrebat:

am descarcat acum NEED FOR SPEED UNDEGROUND 2 si nu stiu cum sa; l instalez. imi apar numai arhive. si 2 foldere in care in ele mai sunt alte 2 foldere care scrie Cd1 si CD 2. si sunt numai arhive.

ce fac cu ele?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ai nevoie de daemon tools, cu acest program deschizi fiecare imagine, in cazul tau( cd1, cd2), urmezi pasii enumerati de gabistelystuwinking.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Descarca de aici Gizmo Drive: http://arainia.com/software/gizmo/gizmo-273-setup.exe
Cand il instalezi bifezi numai Gizmo Central si Gizmo Drive, si apoi cand l-ai instalat si ai dat restart ar trebui sa montezi CD1 si CD2: in bara de start langa ceas este o iconita cu un colac, dai click dreapta pe el -> Virtual Drives -> la Device 1 dai Mount Image si gasesti CD1, iar la Device 2 dai iar Mount Image si alegi CD2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai descarcat tot jocu de aceea iti zice de cd1 cd2

| denisbidascu a răspuns:

Fac secrete