| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu nevoie de ajuor vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu de care vreau sa fie din asta senzor adica fara taste in afara de iphone ce imi puteti propune DAU FUNDA SI VOT LA PRIMUL RASPUNS

8 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Samsung galaxy s i9000winking

| aLeXyKk1402 a răspuns:

Ia-ti un HTC orice model. Sunt super telurile! Funda sau vot?

| sebastian1999 a răspuns:

Nu exesita
daca vrei un telefon uite care Nokia x2
are 4 difuzaoare
radio fara casti
jocuri
camera foto de 5.0 megapixel
dar e cu taste

| diamar a răspuns:

Vodafone smarthappy

| mihaellaandreea a răspuns:

Te-as sfatui sa iei un Samsung c33ok sun tare multumita de el

| oanas19 a răspuns:

LG KP500 Cookie

| DarkVillian a răspuns:

Eu te as sfatui sa iti iei un LG Cookie Fresh.Eu am avut asa ceva si poti sa ti iei jocuri filme etc.

| Cr80Mihoc a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti iei un iPhone 3gs ca ee misto rau. si nu ie foarte scump. in plus poti sa iti pui cydia pe el si descarci jocuri, muzica, ori ce fel de programe pe gratis