| Eu500 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare jco farmerama si vreausa pun si eu o intrebare pe forum dar nu stiu cum ma pueti ajuta

Răspuns Câştigător
| Safire17 a răspuns:

Click pe "forum" (in partea de sus a ecranului), selectezi subiectul (cu exceptia "anunturi oficiale", "discutii despre teme actuale", "newsletter oficial", "probleme de plata") unde au voie sa scrie numai moderatorii si administratorii, la restul subiectelor poti da raspuns (ori la una dintre teme, care deja sunt facute, ori sa creezi o tema noua) depinde, in functie de ce cauti si ce te'ar interesa, succes iti doresc!

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Intrii in joc dai click pe forum e sus dupa ajutor astepti sa se incarce daca nu ti sa logat pe contul tau intrii pe el dai la respectivul subiect adica anunturi officiale am dat exemplu si sus e in alabastru subiect nou.Succes sper sa gasesti!

| slowmotion20 a răspuns:

Intri aici http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/?aid=868 daca nu esti logat te loghezi, alegi sectiunea care corespunde intrebarii tale.si ai sa vezi o icoana cu o oaie, si mai jos ai "Subiect nou" dai pe el si ai rezolvat. sper ca am fost de ajutor