| briana_8930 a întrebat:

Sal am si eu o rugaminte...am un baiat care ma streseaza mereu nujt cum sa scap de el helpp

2 răspunsuri:
| ChishyyAlle a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te lase in pace si ca ai vrea sa fiti prieteni apropiati dar nici chiar asa. Spune-i adevarul despre tot si pentru nu al rani mai mine sa nu minti si spune-i ca vrei sa va intalniti mai putin. Funda?

| Ellys_9495 a răspuns:

Simplu i-o spui in fata sa te lase sau ii tragi o palma peste fata ori tipi la el sa te lase in pace, il faci de rusine in fata clasei, il duci la psiholog happy