| Marin46 a întrebat:

Sal cum este prima zi de scoala big grin trec a8 a si vreau sa vad cam ce facem in prima zi daca este mai greu ca in a7 a si informatii fundita!big grin

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai la materiile pentru examene o sa fie mai greu, la restul o sa va lase mai usor anul acesta. Va fi frumos in a8a. Succes!

| Gagikaru a răspuns:

E simplu. aproape exact ca in a7a eu am trecut acum a9a dar a8a este mai simpla ca toate.in schimb va trebui sa fi mult mai atent fiindca la sfarsit vei da acele teste cu subiect unic care conteaza f f mult.bafta

| ro0xyy a răspuns:

O sa fie mai greu in a 8 a decat in a 7a deoarece trebuie sa iti dai interesul cat mai mult, vin examenele si daca vrei sa intri la un liceu bun trebuie sa termini cu note mari examenele, dar e ok si clasa a 8 a, la sfarsit o sa iti para rau de colegi si ca nu o sa mai fiti un grup de acum incolo. sper ca te-am ajutat, funda?

| madylove a răspuns:

Buna si eu trec a 8 si imi este teama de aceleasi lucruri dar din ce am inteles d la colegii mei mai mari profii o sa fie mult mai draguti ca in anii precedenti