| mitici007 a întrebat:

Sal.de ce cand scriu ceva pe google si apas enter nu imi apare nimic? asta se intampla in mozilla si nu in chrome.am reinstalat ieri mozilla si e mers pana astazi.de ce face figura" asta?

1 răspuns:
| coldenisa a răspuns:

Hei! daca apesi enter si nu itii apare ce conteaza mergi cu clikul pe cauta si merge. Daca vrei motivul tau pai inseamna ca nu merje ceva mi-e asa am patit si inca tot asa am dar l-am instalat inca o data si acum merge! Mai incearca 1 data! Nu cred ca te-am ajutat dar mi-a flacut placere! Noroc!