| eliza_5637 a întrebat:

Sal!
In Program Files/Yahoo/Mess/Logs am gasit Networkcontroller.
Ce face el, face parte din sistem sau este un programel, cum se activeaza/dezactiveaza?
Am WIN7.

1 răspuns:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Sunt loguri, nu face nimic decat pastreaza cand te-ai connectat de exemplu, cand te-ai connectat si nu a mers sau cand te-ai connectat si a mers, lucruri care nu prea conteaza, nu e un executabil, e un fisier care pastreaza niste date legate de interactiunea lui cu reteaua.