| RobertKilleur a întrebat:

Sal.La ora 12:00 mama mi-a lasat cutie cu bomboane foarte mentolate.Pana la ora asta am mancat 15 bomboane.Ce se poate intampla? Funda!

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Eu cred ca nu prea ai ce sa patesti.In cel mai rau caz ai putea avea dureri de burta.In cel mai bun caz cred ca ai avea o respiratie mentolata pentru vreo 2 zile, dar vorba lui Mickey Hash:"Ce se poate intampla"laughing

7 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Nimic. Poate o durere minora de stomac.
In orice caz, sunt sigura ca ti-ai distrus pofta de mancare.

| Chamberlin a răspuns:

Iti miroase gura mai frumos.
P.S. Vei manca restul bomboanelor singur happy

| Biiskrem a răspuns:

Te transformi, ai grijă!

| RobertKilleur explică (pentru Biiskrem):

IN ce anume ma transform

| Biiskrem a răspuns (pentru RobertKilleur):

Dacă n-ai imaginație, degeaba... happy

| RaulFarkas a răspuns:

Ai sa mori din cauza gurii mentolate... laughing)
Nu acum serios nimic.

| evysor2003 a răspuns:

Nimic...In cel mai rau caz ti s-ar face rau si ai vomita. Dar in rest nimic. Deci FUNDA?