| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Stie cineva,cumva,cum sa activez si eu serviciul acela care sa imi spuna cand imi baga bani in cont? Adica imi trimite imediat un sms,dupa ce mi-a bagat banii pe card, dupa 30 de minute,la ProCreditBank? Ca am intrat pe site-ul lor,si am vazut ca se poate, dar nu spune cum activez acest serviciu! Mult'am fain si bafto dello delloooo!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa mergi in persoana la sediul bancii si ei se ocupa sa iti activeze serviciul dar o sa ai un comision mai mare lunar.