| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am o problema eu cand am instalat widowsul am facut deact o partie decat C si acum vreau sa joc samp pe mai multe conturi deodata si cineva mi-a spus ca daca am 2 partii imi merge sa joc samp pe ale mandoua conturi in acelasi timp si itrebarea mea este cum imi mai creez o partie eu am decat una C cum imi mai creez una fara sa instalez din now windowsul?

1 răspuns:
| Yandel a răspuns:

Il poti deschide de 2 ori daca ai windows 7, faci in felul urmator:

1. Creezi un nou user
2. Deschizi SAMP de pe userul principal (Administratorul).
3. In timp ce ai jocul deschis dai alt-tab, te duci la Start - In dreapta jos ai niste optiuni, dai Switch user, te muti pe noul user, deschizi iar SAMP si cam asta e.
Il poti deschide si de mai multe ori dar va folosi mai multe resurse. Succes

Întrebări recente