| cristiansonix a întrebat:

Sal TPU am samsung corby si am card de memorie am si cablu de date si o problema bag cablu in tel si dupa in calculator am dat pe stocare in masa astept 2 sec dispare cardu de sunt dupa bag in alt usb nu mai face asadar zice ca n-am card de memorie.Inchid/redeschid telu bag cablu scrie conectare dau in my comp nu apare... dc?

1 răspuns:
| Bianca4926 a răspuns:

Pai...samsung corby sunt cele mai proaste telefoane, deci incearca cu alt telefon, i s-a intamplat si prietenei mele... FUNDA!