| GaByTZu_8509 a întrebat:

As dori sa aflu la id-ul meu de messenger daca pot vedea un log cu toate parolele folosite de-a lungul anilor...sau sa trimit un email celor de la yahoo sa faca acest lucru posibil...

1 răspuns:
| Rozette a răspuns:

Nu cred ca este posibil. Si in plus, daca trtimiti mail la yahoo sa iti trimita un log cu parolele ei nu ar risca sa faca acest lucru deoarece pe urma ii poti invinui ca iti pastreaza parolele si le stiu si ca pot intra pe contul tau, ceea ce nu ar fi relevant datorita cererii tale, dar totul e posibil. Iti sugerez sa ramai la parola ta actuala si sa continui messengerit-ul! Succes!