| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! O intrebare referitoare la Photoshop cs5 am vazut in tutorialul acesta : http://creativemonkeyz.com/tutoriale/photoshop-13-scena- spatiala-planeta/ la prima parte mareste si micsoreaza brush tool fara sa apese acolo sus... Cum apasa? pe ce butoane de la tastatura? sau mouse? FUNDA plzz raspundeti

1 răspuns:
| Forex a răspuns:

Acum depinde de varianta PS
Ai tastele de langa Enter cu paranteza patrata [ si ] cel din stanga descreste dimensiunea si celalalt creste.