| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! O intrebare referitoare la Photoshop cs5 am vazut in tutorialul acesta : http://creativemonkeyz.com/tutoriale/photoshop-13-scena- spatiala-planeta/ la prima parte pe la 4 minute 40secunde, mareste si micsoreaza brush tool fara sa apese acolo sus... Cum apasa? pe ce butoane de la tastatura? sau mouse? FUNDA plzz raspundeti

1 răspuns:
| Danabanana35 a răspuns:

Poti folosi un alt phothofhop degzemplu cum ar fi avatan.ru pizap.com pixiz si mai multe nu am incercat acest fotosop