| VladoiuDany a întrebat:

Sall Am 17 ani, ce trebuie a fac pentru a urma o cariera militara?
Sunt la un liceu cu profil mecanic, ce trebuie sa urmez si daca puteti sa-mi spune-ti daca sa fac ceva acum. Am 1. 92, 76 kg.

1 răspuns:
| ingerasdulke15 a răspuns:

A pai ar tr daca vrei sa te duci la un liceu militar del a mine din clasa un baiat vrea sa se dupa acolo si a fost si a facut operatei la nas nu stiu ave o problema nu respira bine ceva cu un ser nu stiu sigru informeazate dupa net de la licee militare succes