| DeXx a întrebat:

Sall.
Am nevoie de niste nume de breasla ceva smecher care sa bata la ochii si sa doareasca persoana respectiva sa intre in ea...
Nu e breasla de metin este un alt joc online...
Si daca se poate sa imi spuneti si ce semnifica numele la breasla.
Dau funda celor mai frumoase nume.

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

KissOfDragon(sarutul dragonului), Striking(izbitor), Regenesis, Genesis(geneza), Toxic, Chemical(chimical), BloodyBlades(lame insangerate), Oceans(oceane), Carnage(carnagiu), Occult, Fruits, Spades(spade), BlackJack, Hanabi(artificii, in japoneza)
Ghilda mea din PerfectWorld se numeste Beggars (cersetori) tongue

6 răspunsuri:
| TheNinthKoopa a răspuns:

Undead Empire
Immortal Soldiers
Death Kingdom
Defenders Of hell

| IQ156 a răspuns:

Handiquaks(ratele handicapate. ceva de genu)

| crs122 a răspuns:

EternalSatans suna fain

| NoKs a răspuns:

Dar toata lumea spune nume in engleza!
Deja devine cocalarism.Nu vreau sa jignesc pe cineva dar asa este! Uite de exemplu mai bine pui un nume in italiana sau japoneza! Exista foarte multe limbi din care sa alegeti!

| tbc a răspuns:

HAMON ( linia de demarcatie antre doua materiale care conpun o sabie katana) asta e poate mai necunoscut, poti ancerca si KATANA YAKUZA mai ales daca e vorba de un joc oriental

| GaNjaGUN a răspuns:

GanjaGun